28 BLACK

ENERGETICKÉ NÁPOJE

Chutí skvelo samotný, alebo v miešaných drinkoch.

Energetické nápoje nemeckej značky 28Black prinášajú do sveta nápojov prémiovú kvalitu a exkluzivitu. Oslovujú hlavne náročnejšieho zákazníka, ktorý očakáva zážitok z chuti v spojení s dávkou energie. Celej kolekcii chutí dominuje jedinečný Acai s čarom Brazílskeho osviežujúceho ovocia. Dopĺňa ho jediný svojho druhu,  Acai Zero - sladený stéviou a bez umelého sladidla. Klasickú chuť energetických nápojov reprezentuje Classic. Osviežujúce ovocné chute nájdete v podobe Sour Cherry a Sour Mango-Kiwi. Priatelia toniku privítajú Pink Grapefruit Mint. Široká paleta chutí, ktorá uchváti každého, dodá energiu cez deň, alebo v noci.

Všetky výrobky 28Black sú vhodné pre zákazníkov preferujúcich produkty vegánske, bezgluténové, bez laktózy, či pridaného taurínu.


Rada energetických nápojov 28 BLACK ponúka kvalitu nie len svojim obsahom, ale i niekoľko krát oceneným inovatívnym dizajnom. Nadčasový dizajn pretvára produkt na ozdobu akéhokoľvek reštauračného zariadenia či podniku. Farbený svet prezentovaný v dynamickej forme získal ocenenie za obalový dizajn v prestížnej súťaži GERMAN DESIGN AWARD 2018.

28 BLACK ACAI

Obľúbené exotické ovocie ACAI v spojení s dávkou energie.

Vlajkovým nápojom rady energetických nápojov značky 28Black je vždy chutný a osviežujúci spoločník s príchuťou 28Black ACAI. Určený pre všetkých, ktorí potrebujú energiu na nové plány a výzvy.

Energetický nápoj je obohatený o prírodný zdroj energie z tmavo purpurových plodov acai, priamo z dažďových pralesov Amazonky. Práve tie sú vďaka vysokému obsahu antioxidantov, živín, minerálov a esenciálnych mastných kyselín nazývané i „superfruit“. Nápoj zvyšuje pozornosť, sústredenosť, prináša nárast energie a to všetko pod závojom chutí brazilského ovocia.

28Black ACAI obsahuje 32 mg kofeínu na 100 ml nápoja a vitamínovú zmes s niacínom, kyselinou pantoténovou, vitamínom B6 a vitamínom B12. Celá rada energetických nápojov neobsahuje taurin a konzervačné látky.

Ovocné, chutné a extrémne osviežujúce.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 Black Absolute Zero

Novinka medzi stálicami ponúka príjemné osvieženie vďaka exotickej citrusovej chuti. Receptúra nápoja neobsahuje žiadny cukor a chuť pritom ostáva nezmenená. Aj napriek nízkym kalóriám zaručí telu zvýšenú energiu, koncentráciu a výkon.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 BLACK CLASSIC

Pre zástancov klasickej chuti energetických nápojov.

Ak patríte k milovníkom štandardnej zlatistej farby a energiou nabitých bubliniek na stenách pohárov, no vyžadujete vysoko kvalitné zloženie a chuť energetických nápojov, 28BLACK CLASSIC je vytvorený práve pre Vás.

Výrazná sladká chuť s kyslastými tónmi odštartuje nával energie. Vitamín C stabilizuje arómu a výsledkom je zachovanie chuti a farby nápojov 28BLACK.

Jeden nápoj obsahuje 80mg kofeinu, ktorý je približným ekvivalentom k obsahu kofeinu v šálke silnej filtrovanej kávy.

Určené pre všetkých, ktorý vedú aktívny životný štýl.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 BLACK SOUR CHERRY

Ovocie a osvieženie v jednom.

S rovnakým množstvom povzbudivých látok no v ovocnom šate prichádzajú osviežujúce príchute višňa, či mango kiwi.

Výrazná višňová chuť ako ju poznáte v nečakanej kombinácii s energiou vás prijemne povzbudí keď to najviac potrebujete. Ak nepatríte k fanúšikom kávy, no situácia si vyžaduje dávku sviežeho povzbudenia a rýchlej energie 28 Black Sour Cherry je vhodným riešením.

So sviežimi jemne kyslastými ovocnými príchuťami višní a manga-kiwi nepokazíte náročný deň, či horúcu noc. Vyskúšajte príjemné príchute i vo víre alkoholických, či nealkoholických miešaných drinkov ako Cherry Mojito, alebo Cherry Kiss.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 BLACK SOUR MANGO-KIWI

Mango a kiwi, kombinácia ktorá presne splní čo sľubuje. Prekvapuje plnou dávkou ovocia a exotiky.

28Black Sour Mango-Kiwi je sýtený energetický nápoj, ktorý ponúka príjemne sladké a kyslé vône a chute. Energetickú hodnotu mu dodáva podiel kofeinu ukrytý v prírodných látkach a vitamínoch B6 a B12. Energetický nápoj plní požiadavky moderného náročného zákazníka na zloženie, ale aj chuť, či dizajn výrobku.

Príchuť zrelého manga a kiwi je neuveriteľne výrazná a osviežujúca. Bez umelých prísad, či sirupov je výbornou voľbou do miešaných drinkov akými sú Sunrise 28, alebo Exotic Mango.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 DRINKS

SÓDOVÉ LIMONÁDY

Kolekcia osviežujúcich sódových limonád

S pestrými farebnými prevedeniami v žltej, modrej, ružovej či zelenej farbe a niekoľko krát oceneným dizajnom, sódové limonády od 28 DRINKS zaručujú rozmanitosť pred i za pultom. Horké nápoje zohrávajú dôležitú úlohu, najmä v baroch, kluboch a trendových reštauráciách, kde sú v súčasnosti veľmi obľúbené long drinky a koktaily. Vhodné pre spotrebiteľov všetkých vekových kategórií.

Sódové limonády 28 DRINKS ponúkajú kvalitu nie len svojim obsahom, ale i oceneným inovatívnym dizajnom v celosvetovo uznávanej REDDOT AWARD súťaži.

Praktické štíhle plechovky v objeme 250 ml sú nerozbitné, rýchlo sa chladia a sú recyklovateľné.

28 DRINKS TONIC WATTER

Fanúšikom toniku ponúka 28 DRINKS dokonalý upgrade vyváženosti chutí. Prijemné horké tóny s ideálnou skladbou bubliniek nemusia skončiť iba v kombinácii s ginom. Toniková voda používa menej chinínu a tým docieľuje príjemnú harmonickú chuť bez suchého zakončenia a stáva sa chutným nápojom i samostatne.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 DRINKS BITTER LEMON

Príchuť BITTER LEMON valcuje jednotvárnosť sódovej vody a povyšuje sa na jednu z najpopulárnejších limonád do miešaných drinkov. Ako správny nositeľ svojho mena pozdvihne chuť vodky či ginu. Bez kombinácie s alkoholickými drinkami sa postará o harmóniou medzi ovocným osviežením, horkosťou a pripraví kultivovaný chuťový zážitok.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 DRINKS GINGER ALE

Originálna príchuť pre špeciálne príležitosti. To je 28 DRINKS GINGER ALE. Longdrinky a koktajly, to je jeho svet. Získava si však stále viac fanúšikov aj čistý pre svoju elegantnú sviežosť, jemnú sladkosť a cielenú pikantnosť. Rafinovaný drink má stále viac milovníkov vďaka jeho vynaliezavej chuti.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

28 DRINKS PINK GRAPEFRUIT MINT

Nový, neporovnateľný chuťový zážitok. Skúste kombináciu ružového grepu s mätovou bodkou a nájdete ovocné osvieženie s tou správnou horkosťou. Ružový grapefruit poskytuje vyváženú horkosť a osviežujúca mäta stupňuje nevšednosť. Spojenie ružového grapefruitu a mäty prináša nielen zmenu chuti do long drinkov, ale aj farbu v každodennom živote. A v  miešaných drinkoch? Tam chutí proste skvele. Výrazná štíhla ružová plechovka pripúta pohľad každého zákazníka.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

ochutnaj

MINERÁLNE VODY

VIAC AKO VODA

Priamo z Kanady z provincie Nové Škótsko.

CANADA GEESE


Minerálna voda vo svojej neskreslenej podobe, pochádzajúca z Middletonu v Novom Škótsku v Kanade. Práve tam, pod zemským povrchom, príroda chránila čistotu svojich prameňov milióny rokov. Mierna klíma, úrodná pôda a znamenitá chuť prírodných prameňov. CANADA GEESE je osviežujúci a zdravý nápoj s prírodnými minerálmi s prvotriednou kvalitou. Je jemne perlivá, s vyváženou a harmonickou chuťou. Je dokonalá na zahnanie smädu alebo ako spoločník ku dobrému jedlu.

GIZE

Luxusná, je ten správny prívlastok pre túto minerálnu vodu. Je to celosvetovo jediný produkt svojho druhu. Špeciálny proces filtrácie za použitia zlatých filtrov dodáva tejto exkluzívnej vode nový rozmer. Hodí sa na zvláštne príležitosti, či ako dorovod ku rovnako exkluzívnym produktom. Môže to byť jedlo, alkoholické nápoje, cigara.... Pozvihnite prezentáciu vášho podniku na novú úroveň. Pridajte sa do prestížneho klubu pôžitkárov, ktorý pre svojich zákazníkov ponúkaju niečo viac.

28 ICE TEA

ICE TEA

Aj klasické osvieženie ako je ľadový čaj môže byť zážitkom

Rad ľadových čajov 28 ICE TEA vyrobený z výťažkov kvalitného čierneho, zeleného, ale aj bieleho čaju, zaručene vyčarí úsmev na vašej tvári. Smäd zaháňa len prírodnými šťavami s jemnou sladkosťou kvetového medu. Oddýchnite si od dennej rutiny s vychladenou chuťou broskyne, citrónu, granátového jablka, čučoriedky, alebo klasického zeleného čaju s medom. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani príchute. Príjemná aróma pozostáva výhradne z prírodných zdrojov a extraktov.  Vitamín C nachádzajúci sa v každej príchuti ľadových čajov viaže kyslík a stabilizuje arómu. V dôsledku toho si 28 ICE TEA zachováva svoju chuť a farbu.

Prémiová značka nealkoholických nápojov 28 si zakladá na kvalitnom obsahu svojich produktov, preto i rada ľadových čajov je vyrobená bez gluténu, laktózy, umelých farbív a dochucovadiel.

28 ICE TEA sú vhodné aj pre vegánov, okrem druhov obsahujúcich kvetinový med – ICE TEA GREEN TEA HONEY, ICE TEA Blueberry white tea a ICE TEA Pomegranate.

28 ICE TEA BLUEBERRY WHITE TEA

Jemný nádych bieleho čaju s lahodnou chuťou lesných čučoriedok

ICE TEA Blueberry White vznikol kombináciou extraktu z kvalitných odrôd bielych čajov a šťavy z lesných čučoriedok. Jemnosť a ľahkosť bieleho čaju je docielená zberom mladých čajovníkových lístkov a púčikov z najcitlivejších odrôd čaju. Kvetový med a šťava z bobúľ čučoriedok vytvárajú z ICE TEA Blueberry white ideálny letný nápoj. Prvotriednu kombináciu chutí posilňuje hrušková šťava, ktorá síce nie je výrazná, ale podporuje koncovú chuť výrobku.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 ICE TEA PEACH

Sila čierneho čaju a  šťavnatých broskýň

Vychutnajte si kúsok leta s osviežujúcou zmesou ostrého čierneho čaju zdobeného esenciou broskýň. Chladený 28 ICE TEA PEACH je dokonalým doplnkom k slnečným dňom. Prekvapivo chutný a uspokojivo výrazný. Čierny čaj je známy svojim silnejším, odvážnejším a bohatším charakterom. Práve v kombinácií so sviežou a šťavnatou ovocnou chuťou je docielený hladký a lahodný výsledok.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 ICE TEA LEMON

Ostrá chuť citróna, zemitosť čierneho čaju a aróma citrónovej kôry

Vždy je ten správny čas na nový štart s čiernym čajom a sviežim citrónom. Mrazivý pohár ľadového čaju 28 ICE TEA LEMON je vynikajúcim nápojom na vychladenie. *Pri zbere čierneho čaju sa listy nechajú úplne oxidovať predtým ako sa tepelne spracujú a sušia, čím vzniká hlboká hnedá až čierna farba a bohatá chuť. Mäkká, dymová chuť  listov čierneho čaju a citrusové tóny sa stanú Vašim každodenným spoločníkom.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 ICE TEA GREEN TEA HONEY

Jemné objatie priamo, keď to potrebujete. Pohoda zeleného čaju so sladkým nádychom medu.

Doprajte si chvíľku pre seba s lahodným prémiovým zeleným čajom. Pitie čaju je veľmi známe svojimi pozitívnymi vplyvmi na ľudský organizmus. 28 ICE TEA GREEN TEA HONEY je viac ako len osviežujúcim nápojom. Kombináciou zeleného čaju a extraktu z ženšenu, ktorý posilňuje imunitný systém a podporuje duševné výkony, je tou najlepšou voľbou počas náročných dní. Čaje v podobe ľadového osvieženia predstavujú úplne novú a znamenitú chuť čajových nápojov.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 ICE TEA POMEGRANATE

Zmyselné granátové jablko s osviežujúcim podtónom zeleného čaju.

28ICE TEA POMEGRANATE obsahuje šťavu z exotického granátového jablka a jablkovú šťavu, ktorá zvýrazňuje jedinečnú chuť nápoja. Žiadne umelé chute, len náboj prírodnej sily. Kvetinový med dodáva ľadovému čaju prijemnú sladkosť no nezanecháva príkru príchuť vďaka čomu okamžite uhasí smäd. Vibrujúce tóny sladkého ovocia a jedinečná chuť zeleného čaju uspokoja i náročného zákazníka.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 SPORTS

ISOTONICKÉ NÁPOJE

Osviežujúce isotonické nápoje

Stelesňujú potreby dnešnej uponáhľanej doby. Sú špeciálne vyvinuté k rehydratácií a ponúkajú rýchly a efektívny zdroj energie. S nápojmi 28 SPORTS doplníte organizmu tekutiny a zároveň chýbajúce látky v lahodných príchutiach a s kvalitnejším obsahom. Nie len pri športe, ale aj v kancelárii, na výlete, v letných či v zimných mesiacoch. V kombinácii citrón + magnézium, červený pomaranč + kalcium a tropical + vitamíny. Alebo jednoducho water, alebo water limetka s citrónom. Všetky druhy sú vyrobené z jemne perlivej minerálnej vody s nízkym obsahom kalórií.

28 SPORTS WATER

Ak počas športu neobľubujete ochutené nápoje a dávate prednosť chuti lahodnej čistej vody, 28 SPORTS WATER je správnou voľbou. Účelom isotonických nápojov je doplnenie tekutín a energie pred, počas, či po náročnom tréningu, alebo súťaži. Doplnením minerálnych látok ako sú vápnik, horčík, sodík, či draslík zadržíte pocit únavy počas cvičenia. Nahraďte stratenú energiu a podporte správnu rehydratáciu tela s prvotriednou minerálnou vodou a nízkym obsahom kalórií.

28 SPORTS BLOOD ORANGE

Ak neprináša nápoj počas športového výkonu očakávané osvieženie a príjemnú chuť, nebudete ho piť dostatok. Práve preto sú 28 SPORTS vyvinuté s štyroch rôznych ovocných príchutiach. To práve uspokojenie prináša príchuť červeného pomaranča, ktorého jemná kyslosť, jedinečná sladkosť a malinové podfarbenie nájdu svoje miesto v každej športovej taške. Pridané kalcium, ako jeden z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele, napomáha činnosti svalovej a nervovej sústavy a reguluje krvný obeh.

28 SPORTS LEMON

Hodnoty isotonických nápojov sa približujú k hodnotám tekutín v našom tele, čo im dopomáha k rýchlemu vstrebávaniu do organizmu. Podporujú fyzickú kondíciu a regeneráciu svalov počas náročných športov, alebo dobrodružných výletov. Pridané magnézium zabezpečuje správne fungovanie organizmu a podporuje telo pri nadmernej záťaži. Potláčajú smäd, poskytujú energiu a s príchuťou LEMON prinášajú zážitok z chuti.

28 SPORTS TROPICAL

Príchuť TROPICAL si našla svoje miesto i medzi isotonickými nápojmi. Doprajte svojmu telu živiny a minerály a najmä vitamíny, ktoré telo stráca počas namáhavých činností, keď začne stúpať telesná teplota. Nie len že, 28 SPORTS TROPICAL má úžasnú exotickú príchuť ovocia, ale neobsahuje množstvo kalórií a dodá telu príjemný pocit energie a sviežosti.

28 SPORTS WATER LEMON

Nič nie je viac osviežujúce ako jemne mineralizovaná voda so sviežim citrónom. Rýchlo nahrádza tekutiny, ktoré sa vylúčili z tela spolu s potom a dodáva sacharidy, dôležitý zdroj energie. Čisté potešenie s citrónovým dojazdom je skvelou voľbou pre športovcov, fanúšikov behu, alebo tímových športov.

28 COFFEE

KÁVA

Pre dni, keď musí ísť všetko rýchlejšie

Nápoj obľúbený po celom svete v sklennej flaške máte vždy pri sebe. Delikátna pražená káva najlepšej kvality, jemne osladená ponúka plnohodnotnú chuť a arómu. Káva "so sebou" ako má byť. Pravá Arabica, alebo exotická Mango-toffee.

28 COFFEE ARABICA

Pre náročných zákazníkov preferujúcich čistú chuť kvalitnej kávy 28 COFFEE ponúka produkt 28 COFFEE ARABICA. Výberový druh kávy Arabica je známy krásnou vôňou, sladkou a okrúhlou chuťou s príjmenou kyslosťou a len miernym náznakom horkosti. Ľadový kávový nápoj vyrobený z čistých zŕn Arabici nie je komplikovaný príchuťami, či prílišným množstvom sladidiel. Svoju mimoriadnosť nápoj dokazuje aj absenciou laktózy, čim je vhodný i pre ľudí intolerantných na laktózu. Taktiež sa v ňom nenachádza glutén, taurín a je vyhovujúci i pre vegánov.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

28 COFFEE TOFFEE-MANGO

Ľadové kávy „so sebou“ sa stávajú čoraz obľúbenejším druhom studených nápojov počas náročných pracovných dní, či ciest. Prinášajú lahodnú chuť, povzbudenie a osvieženie v jednom dúšku. 28 COFFE prichádza na trh s ľadovým kávovým nápojom, ktorý poteší nie len zážitkom z chuti, ale aj kvalitou vybraných ingrediencií. Základ zŕn Arabici a Robusty si môžete vychutnať i v dobrodružnej kombinácii s exotickým mangom a sladkým karamelom.


 • Vegan

 • Bez gluténu

 • Bez laktózy

 • Bez taurínu

GERMAN design award 2018

Cena The German Design Award sa udeľuje inovatívnym produktom a projektom, ktoré sú trendy a majú potenciál na medzinárodnej scéne. Energetické nápoje 28 BLACK získali The German Design Award 2018 v kategórii Komunikácia dizajnovým obalom(Excellent Communications Design Packaging). 28 BLack teda zaujal nie len svojou jedinečnou chuťou, ale najmä svojím pôsobivým vzhľadom.

REDDOT award 2016

Sódové limonády 28 Drinks sa v roku 2016 stali víťazom prestížnej medzinárodnej ceny The Red Dot Design Award udeľovanej v Nemecku. Výrazne farebný a nápadný dizajn prechoviek ostáva elegantný a harmonický. Ich špecifické farby, výrazná žltá, modrá, zelená a ružová boli navrhnuté tak, aby ani v atmosfére tmavého baru nedošlo k zameneniu výrobkov. Funkčnosť a jednoduchý dizajn sú vyvážené a výborne tak doplnia každú reštauráciu alebo bar.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

GREAT DRINKS

www.greatdrinks.com
info@greatdrinks.sk
+421 905 733 103

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.zásady ochrany osobných údajov

Súhlasím